tel. +420 569 641 308, e-mail recepce@penzionbene.cz

EN" DE"

★★★ PENZION BENE Chotěboř

VÝZNAMNÍ HOSTÉ

Penzion Bene díky jeho vynikající pověsti a skvělému zázemí vyhledávají i hosté z řad celebrit českých i zahraničních.

K nejznámějším zahraničním hostům našeho penzionu patří určitě Natalia Tena, která zazářila jako Nymfadora Tonksová v čarodějnické sérii o Harrym Potterovi nebo jako Osha v seriálu Hra o trůny. Ze zmíněného seriálu nebyla jedinou hvězdou, která náš penzion navštívila, byli tu také Dominic Carter, který hrál sera Janose Slynta nebo představitel sera Meryna Tranta severoirský herec Ian Beattie, jenž se objevil i ve filmu Motýlek po boku Charlieho Hunnama či oscarového Ramiho Maleka.

Ze zahraničních hvězd se u nás ubytovalo rovněž několik herců ze seriálu Hvězdná brána. Z původní série o vesmírných dobrodružství zde byli ubytovaní například Gary Jones, jenž v seriálu hraje technika Waltera Harrimana nebo Tony Amendola, který ztvárnil jaffského mistra Bra’taca. Amendola má za sebou role i ve filmech Kokain nebo Zorro: Tajemná tvář, kde si zahrál po boku hvězd jako Johnny Depp a Penélope Cruz nebo Anthony Hopkins, Antonio Banderas a Catherine Zeta-Jones. Dále nás navštívil kanadský herec českého původu David Nykl, který v seriálu Hvězdná brána: Atlantida hraje českého vědce Dr. Radka Zelenku nebo jeho kolega Paul McGillion, jenž ve stejné sérii ztvárnil Dr. Cartera Becketta a který se objevil i ve filmu Star Trek.

Z dalších zahraničních herců se u nás pak ubytovala například srbská herečka Mila Furlan, známá ze seriálu Ztraceni. Dále jsme tu měli Jeremyho Bullocha, který se objevil v sérii Star Wars jako námezdní lovec Boba Fett nebo Sylvestera McCoye, jenž ztvárnil čaroděje Radagasta ve filmové trilogii Hobit. Za zmínku ještě určitě stojí televizní herec Rick Worthy, který se objevil v seriálech jako Chirurgové a Hrdinové nebo i Hattie Hayridge, která se proslavila díky roli Hilly v seriálu Červený trpaslík.

Z dalších zahraničních umělců se u nás ubytovali například autor fantasy série Zaklínač, polský spisovatel Andrzej Sapkowski nebo americký hudební skladatel Trevor Jones, jenž složil hudbu k filmům jako Notting Hill, G. I. Jane nebo Já, robot. Nutno zmínit také amerického jazzového hudebníka slovenského původu Laca Décziho, který si náš penzion rovněž velmi pochvaloval.

Z českých umělců jsme měli čest hostit zejména naše nejlepší divadelní, filmové, ale i dabingové herce a režiséry nebo také spisovatele či hudebníky. Náš penzion navštívil například Daniel Rous, jehož hlas můžete slýchat v nesčetných reprízách legendárního sitcomu Přátelé. Dále nás svou návštěvou poctil rovněž vynikající dabér Libor Hruška, jenž svůj hlas propůjčuje hollywoodskému drsňákovi Marku Wahlbergovi a který za životopisný film Ray obdržel Cenu Františka Filipovského za nejlepší mužský herecký výkon v dabingu.

Ze známých českých hereček se v našem penzionu objevila například Nela Boudová, známá dabingem Julie Roberts i rolemi ve filmech jako Kolja, Vratné lahve či Líbáš jako Bůh. Pravidelně nás navštěvuje také první česká televizní Popelka Eva Hrušková i se svým manželem, charismatickým hercem a dabérem Janem Přeučilem.

Z českých umělců služeb našeho penzionu využili také písničkáři Jan Nedvěd, Josef Fousek nebo Jaroslav Hutka. Měli jsme tu čest se spisovatelem a překladatelem Ondřejem Neffem či se spisovatelem fantasy Jaroslavem Mosteckým. Dále se u nás ubytoval režisér Igor Chaun, který je známý především díky satirické komedii Česká soda. V našem penzionu se velmi líbilo i hudebnímu skladateli Varhanu Orchestroviči Bauerovi a jeho ženě. Z české hudební scény jsme hostili například ještě rockovou kapelu Argema nebo Michala Malátného s jeho hudební skupinou Chinaski.

Dále u nás bydleli: Jennifer Spence, Lloyd Kaufman, Garry Chalk, Jaroslaw Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska, Andrzej Pilipiuk, David Weber, Michail Achmanov, Michael Brunsfeld, James Fitzpatrick, Ruth Lacon, Alex Lewis, Michael A. Stackpole, Phillipe Coriat, Pavel Helan a další…

Penzion Bene v Chotěboři hodnocení